Pozostałe usługi

Taping piersi - zastosowanie taśm elastycznych w celu pomocy w redukcji obrzęku lub poprawy komfortu podczas nawału.

Zastosowanie taśmy (tzw. "taping") może pomóc w utrzymaniu lekkiego ucisku, co z kolei może wspomóc kontrolowanie obrzęku.

Ważne jest również, aby zidentyfikować przyczynę obrzęku i leczyć ją odpowiednio.

Nauka wiązania brzucha w ciąży – zamotanie brzucha może odciążyć biodra, miednicę i kręgosłup, oraz pozwolić dziecku na łatwiejsze wejście do kanału rodnego.

Usuwanie szwów - szwy są usuwane w określonym czasie po operacji lub po zranieniu, aby zapewnić właściwe gojenie się rany. Czas ten może zależeć od różnych czynników, takich jak lokalizacja rany, rodzaj szwów użytych do zszycia, a także indywidualne właściwości pacjenta.

W zwykłych przypadkach, gdy używane są absorbujące się szwy, nie jest konieczne ich usuwanie, ponieważ same się rozpuszczą w ustalonym czasie. Jednak w przypadku nieabsorbowalnych szwów, konieczne jest ich ręczne usunięcie.

Konsultacja telefoniczna

Teleporada to konsultacja przeprowadzana zdalnie, w tym przypadku jako rozmowa telefoniczna. Jest to forma zdalnej opieki zdrowotnej, która umożliwia pacjentom skonsultowanie się bez konieczności fizycznego odwiedzenia placówki medycznej.

Masz wątpliwości dotyczące pielęgnacji noworodka, zastanawiasz się, czy dolegliwości, które czujesz wymagają konsultacji z ginekologiem, nie wiesz, czy biorąc dany lek możesz karmić piersią? Teleporada jest rozwiązaniem dla ciebie.

  • Usługa 50 zł

    po godzinie 18, w weekendy i święta do ceny proszę doliczyć 50%