I okres porodu w domu z położną

Chcecie razem z parterem spędzić jak najwięcej czasu razem? Marzy ci się poród w domu, jednak z jakiegoś powodu nie jest on możliwy? Chciałabyś świadomie przeżyć poród, skorzystać z pozycji wertykalnych, a w odpowiednim momencie pojechać do szpitala i tam urodzić malucha?

Mogę ci to umożliwić!
Spędzimy wspólnie I okres porodu, przyjadę do was kiedy będziecie mnie potrzebować. Będę czuwać nad prawidłowym przebiegiem porodu, oraz twoim dobrym samopoczuciem.

Co mogę wam zaoferować: - osłuchiwanie i ocenę czynności serca malucha - ocenę położenia dziecka poprzez badanie chwytami Leopolda - ocenę zaawansowania porodu poprzez badanie wewnętrzne - kontrola ciągłości pęcherza płodowego. Po badaniu, oraz rozmowie z wami zdecydujemy czy zostajecie w domu, czy jednak chcecie jechać do szpitala.

W domu będziemy korzystać z wszystkich jego zalet: będę wam proponować pozycje, które mogą pomóc maluchowi oraz tobie w jak najlepszym przebiegu porodu, oferuję masaż z użyciem olejków eterycznych, użyjemy chusty Rebozo, sprawdzimy czy oddech może ci pomóc w łagodzeniu bólu, możemy też użyć aparatu Tens.

Do szpitala pojedziecie, kiedy sami o tym zdecydujecie – lub kiedy ja stwierdzę, że to już czas.

Wcześniej spotkamy się w gabinecie, aby omówić kwalifikację, bezpieczeństwo oraz sytuacje, kiedy wyjazd do szpitala jest konieczny.

 wizyta z kwalifikacją / gotowość porodowa w terminie
37-41 tydzień ciąży / I okres porodu w domu

1400 zł