Indywidualne przygotowanie do porodu i opieki nad noworodkiem

Zapraszam was na zajęcia, które pozwolą wam w jak najszybszym czasie – i jak najlepiej - przygotować się wspólnie z partnerem do porodu i opieki nad maluchem. Ich tematyka jest przygotowana specjalnie dla was – to wy decydujecie, które tematy was interesują. Oferta skierowana zarówno do par przygotowujących się do wspólnego porodu siłami natury, jak i tych, którzy swoje dziecko przywitają podczas cięcia cesarskiego.

Standardowo zajęcia obejmują tematykę:
1. Przygotowanie do porodu (2 h) objawy zbliżającego się porodu (fizjologia i co może nas zaniepokoić) torba o szpitala (mama, tata i dziecko) jak przygotować się do porodu drogami natury/cięcia cesarskiego (suplementacja, masaż krocza, nauka relaksacji, oddychania).

2. Poród (2 h) Standard Opieki Okołoporodowej, plan porodu naturalne metody łagodzenia bólu porodowego (akcesoria, masaż) pozycje wertykalne ochrona krocza

3. Połóg (2 h) połóg (opieka nad mamą, co się będzie działo z twoim ciałem) karmienie piersią (fizjologia i typowe problemy na początku laktacji) opieka nad noworodkiem (noszenie, przebieranie, kąpiel)

4. Noworodek (2 h) stany przejściowe (co jest naturalne i czym się nie martwić) pierwsza pomoc przedmedyczna

Zajęcia mogą odbywać się wieczorem lub w weekendy. Termin ustalamy wspólnie. Jeżeli część zajęć będziecie chcieli lub musieli odbyć online – również jest taka możliwość.

  • 8 godzin lekcyjnych 699 zł

    (od pon do pt w godzinach 8-18)

  • 8 godzin lekcyjnych 899 zł

    (od pon do pt po g. 18, w weekendy i święta)